SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

Nový distributor produktů Witness v ČR a SR

Autor článku: Humusoft   

Tags: Dynamic Future | Humusoft | Lanner | Witness

Witness firmy Lanner -1126Společnosti Dynamic Future, leader v oblasti logistického poradenství, a Humusoft, dodavatel přístrojového a programového vybavení, se dohodly na výměně resellerských pozic při prodeji SW nástroje pro simulaci podnikových procesů Witness britské společnosti Lanner Group. Od 1. července 2011 se výhradním distributorem pro Českou Republiku a Slovensko stává Dynamic Future. Společnost Dynamic Future může klientům nabídnout 15 let zkušeností s využitím nástroje Witness pro konzultační projekty v oblasti optimalizace a zlepšování podnikových procesů. Společnost Humusoft zůstane sub-resellerem společnosti Dynamic Future pro Českou Republiku a Slovensko.

„Witness je osvědčený nástroj v mnoha odvětvích průmyslu, který umožňuje významným společnostem u nás i ve světě zvyšovat svou produktivitu, výkon a ziskovost. Vzhledem k tomu, že se společností Dynamic Future spolupracujeme již mnoho let, jsme přesvědčeni, že rozvoj využití programu Witness v našem regionu jsme předali do těch správných rukou.“ říká Jan Daněk, ředitel společnosti Humusoft.
„Realizovaná změna výhradního distributora umožní s využitím našich znalostí a zkušeností poskytovat zákazníkům i další služby související s efektivním nasazením programu Witness,“ říká Jan Šlajer, jednatel společnosti Dynamic Future.

Mohlo by vás zajímat: