Google překladač: English Deutsch

Océ na veletrhu Reklama-Polygraf 2012

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: Océ | Polygraf | Reklama | Výstavy

Oce_Reklama2012_1211Océ, člen skupiny Canon, předvede na letošním veletrhu Reklama-Polygraf moderní systém řízení zakázek a komplexní workflow výroby obalů ve spolupráci se společnostmi Esko a Model Obaly. Velkoformátová divize Océ Display Graphics bude letos opět prezentovat řešení, která reflektují trendy a potřeby průmyslu výroby reklamy. Cílem je ukázat produkty a služby, které mohou oslovit malé, střední, ale i velké společnosti. Vedle standardních produktů, mezi které patří řada tiskáren Océ Arizona a řada stolových univerzálních plotrů Kongsberg, bude společnost Océ letos prezentovat ucelený soubor softwarových produktů Esko, zaměřený na segment výroby reklamy. Cílem je ukázat zákazníkům, jak mohou za pomocí Esko programů zvýšit produktivitu svých procesů a uspořit náklady.

Prvním z prezentovaných softwarových produktů je Esko WebCenter, který je určený pro řízení komunikace mezi zadavatelem tisku a výrobcem. Jde o systém, který umožňuje zjednodušit, a hlavně zcela kontrolovat všechny kroky vedoucí ke správnému zadání zakázky do výroby. Umožnuje oběma stranám spolupracovat pomocí webového prohlížeče nad reálnými daty v případě korekur, schvalování jednotlivých požadovaných úprav v zadávané grafice a přesné logování změn. Systém zkracuje čas a minimalizuje náklady spojené a přenosem dat. Celá komunikace se děje prostřednictvím centrálních dat umístěných na serveru.

Dalším, velmi zajímavým produktem, je software s názvem Automation Engine. Pomáhá zjednodušovat, urychlovat a automatizovat veškeré procesy spojené s přípravou a tiskem zakázek. Cílem je mít předem přednastavené procesy, a pak je na jedno tlačítko uvádět do chodu. Výsledkem je zvýšení produktivity
a snížení chybovosti, což přináší nemalé finanční úspory.

V neposlední řadě je potřeba zmínit program AstiosCAD a i-Cut Suite. ArtiosCAD je specializovaný produkt na tvorbu obalů. Je možné s ním pracovat ve 2D i 3D a umí simulovat prostředí, do kterého je pak možné zasadit finální návrh a sledovat, jak se daný produkt bude chovat v zamýšleném prostředí. I-Cut Suite je layout program, opět specializovaný pro velkoformátovou reklamní produkci. Jak kontrolní a preview funkce, tak inteligentní nesting jsou těmi hlavními momenty, které osloví každého při shlédnutí práce s těmito systémy.

Moderní systém řízení zakázek pod názvem Océ – Zaostřeno na proces – bude návštěvníkům veletrhu předveden nejen v rámci pravidelných auditorií, které se budou konat každý den v 11:00 a ve 14:00 hodin na stánku Océ. Návštěvník bude mít rovněž možnost seznámit se s procesem prakticky. Na základě zakázkového čísla, které dostal v Océ pozvánce, nebo si jej vyzvedne na stánku Océ přímo na výstavišti, si vyzkouší samostatně zadat zakázku a bude sledovat celý proces zpracování až po výrobu obalu za pomocí zařízení Océ Arizona a Kongsberg. Domů si odnese hotový personalizovaný obal vytvořený podle svých představ.

„Domnívám se, že asi všichni vnímáme účast na tomto veletrhu jako místo setkání a prezentace. Jde o tradiční veletrh, který je jediným, který poskytuje ucelený pohled na trh a díky vystavovatelům naznačuje trendy a vývoj reklamního průmyslu“, říká Karel Prášil, Key Account Manager Océ Display Graphics.

Mohlo by vás zajímat: