Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Monitory Philips Ultra HD s rozlišením 4K nyní nově v 32" verzi

Autor článku: MMD - Philips   
Středa, 01 Červenec 2015 14:32

Tags: 32 palcovů | 4K rozlišení | BDM3275UP | Czech Republic | Displays | MMD | monitor | Monitors | Philips

Philips BDM3275-1527Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový monitor Philips s 4K rozlišením. 32palcový model s označením BDM3275UP – nová velikost monitoru s tímto rozlišením – je odpovědí na poptávku zákazníků po velice jemném rozlišení monitorů s menšími rozměry. Uživatelé se mohou těšit na dokonalost zobrazení ve 4K UHD zejména při volnočasových aktivitách zaměřených na bohaté detaily, jako je sledování filmů, hraní her nebo i při práci s náročnějšími kancelářskými aplikacemi. S rozlišením 3840 x 2160 pixelů monitor má 4krát víc pixelů na palec a poskytuje čtyřnásobnou ostrost oproti standardu HD.

Nejnovější monitor Philips 4K UHD doplňuje řadu monitorů s ultra vysokým rozlišením, do které již patří 28palcové a 40palcové modely. Všechny monitory Philips s rozlišením 4K jsou vybaveny takovými vlastnostmi, aby nabídly dokonalý zážitek ze sledování. Monitor Philips BDM3275UP nabízí bohaté 10bitové barvy a jejich přirozenou reprodukci, technologii Flicker-Free pro regulaci jasu a snížení blikání, pokrokový IPS-AHVA panel pro extra široké pozorovací úhly (178°), takže si vysokou kvalitu zobrazení můžete vychutnat z téměř jakéhokoli úhlu pohledu.
Nový monitor umožňuje připojit nejrůznější digitální zdroje signálu a uživatelé si tak mohou vychutnat nekomprimovaný video a audio obsah s nulovou latencí v UHD 4K kvalitě. Možnosti konektivity zahrnují DisplayPort pro přenos dat rychlostí až 10,8 Gb/s, MHL pro sdílení obsahu mobilních zařízení (během připojení se mobilní zařízení zároveň dobíjí), univerzální HDMI a USB 3.0. Vestavěné reproduktory nabízejí vysoce kvalitní zvuk, který ještě umocní zážitek ze sledování. Monitor je dále vybaven funkcí MultiView, takže uživatelé mohou současně sledovat obsah ze dvou zdrojů (například z PC a z notebooku) ve dvou samostatných oknech. Díky UHD 4K rozlišení si každé z nich zachovává ostrost a jas za všech okolností.
Aby se snížilo riziko únavy, je monitor vybaven základnou Smart ErgoBase, díky které lze monitor přesně podle potřeb uživatele naklonit, natočit anebo snížit téměř až na úroveň stolu. Základna monitoru také zajišťuje pořádek na stole, neboť uschová všechny kabely.
Nový 32palcový monitor Philips se 4K rozlišením bude na českém a slovenském trhu dostupný v červenci 2015, a to za cenu 29 990 Kč včetně DPH.
Více informací o monitorech Philips hledejte na www.philips.com/lcdmonitors.


Mohlo by vás zajímat: