Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NICOM školí na nejnovější verzi Autodesk 2014

Autor článku: Nicom   

Tags: AutoCAD 2014 | Autodesk | Kurzy | Nicom

Nicom AutoCAD-2014-skoleni-1321Seznamte se s nejaktuálnějšími moderními technologiemi pro počítačové navrhování! Aneb Autodesk uvolnil novou produktovou řadu AutoCAD 2014. Jak by vás bavilo vytvářet úžasné 3D návrhy, v rychlosti 2D dokumentaci, s možností cloudu? S novým AutoCADem to nyní bude hračka. Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe s mocnými, nástroji propojených návrhů v aplikaci Autodesk AutoCAD 2014. Přistupujte k nim z vašeho mobilního zařízení. Spojte se v cloudu: spolupracujte na návrzích a přistupujte k nim z vašeho mobilního zařízení.

Jako v každé nové verzi, i nyní přináší Autodesk intuitivní nástroje pro zvýšení efektivity návrhu a zrychlení při vytváření dokumentace, umožňuje s větší bezpečností přesně a hladce sdílet tyto návrhy s vašimi kolegy a spolupracovníky.
AutoCAD – CAD software, který posouvá návrh dál! Vyberte si ten pravý kurz.

NICOM školí na nejnovější verzi Autodesk 2014

Seznamte se s nejaktuálnějšími moderními technologiemi pro počítačové navrhování! Aneb Autodesk uvolnil novou produktovou řadu AutoCAD 2014.

Jak by vás bavilo vytvářet úžasné 3D návrhy, v rychlosti 2D dokumentaci, s možností cloudu? S novým AutoCADem to nyní bude hračka. Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe s mocnými, nástroji propojených návrhů v aplikaci Autodesk AutoCAD 2014.

·         Přistupujte k nim z vašeho mobilního zařízení.

·         Spojte se v cloudu: spolupracujte na návrzích a přistupujte k nim z vašeho mobilního zařízení.

Jako v každé nové verzi, i nyní přináší Autodesk intuitivní nástroje pro zvýšení efektivity návrhu a zrychlení při vytváření dokumentace, umožňuje s větší bezpečností přesně a hladce sdílet tyto návrhy s vašimi kolegy a spolupracovníky.

AutoCAD – CAD software, který posouvá návrh dál! Vyberte si ten pravý kurz.

 


Mohlo by vás zajímat: