POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Barevná A3 tiskárna Xerox Phaser 7800 pro designéry

Pátek, 03 Únor 2012 16:02

Tags: Design | Grafika | Hardware | Tiskárny

Xerox-Phaser-7800-2x_1205Profesionálům v oblasti grafického designu a poskytovatelům tiskových služeb je určena nová barevná laserová tiskárna Xerox Phaser 7800. Stroj tiskne na širokou škálu médií, nabízí pestré možnosti finišingu a disponuje pokročilými nástroji pro zvýšení kvality barevného tisku. Zpracovává úlohy s vysokou rychlostí a možností precizní kontroly barevného podání. Díky tisku ve fyzickém rozlišení 1200×2400 dpi vykreslí Phaser 7800 i drobné detaily ve fotografiích, grafice, či kresbách. Základ však tvoří pokročilá správa barev, která je v oblasti grafického designu klíčová.


Phaser 7800 může být volitelně vybaven zařízením pro měření barev PhaserMeter založené na technologiích X-Rite a Adobe PostScript, které zaručuje přesné a stálé barvy ve všech tiskových úlohách, což šetří čas i peníze.

PhaserMeter může být použit jak pro kalibraci a profilování tiskárny, tak i monitoru. Phaser 7800 je licencovaný společností Pantone pro optimální reprodukci barev standardu Pantone Matching System.

Dalším volitelným prvkem výbavy jsou softwarové RIPy EFI ColorProof XF a EFI eXpress dále zvyšující produktivitu a rozšiřující možnosti zpracování úloh.

Stroj tiskne 45 stran za minutu a zpracovává média s gramáží od 75 do 350 gramů na metr čtvereční se širokou škálou rozměrů. Automatický oboustranný tisk je samozřejmostí a navíc nezpomaluje rychlost tisku.

Designéři mohou svou práci doplnit efektním finišingem, jako je vazba brožur, sešívání nebo děrování. Schopnosti finišingu mohou být v případě zařízení Phaser 7800 upraveny dle specifických požadavků na zátěž a konkrétní tiskovou aplikaci.

Barevný dotekový displej usnadňuje navigaci. Uživatelé tak mají přehled nejen o stavu tonerů, ale například také o dokumentech v tiskové frontě. „Ekologickou“ tvář zařízení dodává použitý EA Toner s nízkou teplotou fixace a úsporná technologie tisku Hi-Q LED. Nízké fixační teploty také pozitivně působí na dobu startu, kdy přechod tiskárny ze stavu pohotovosti trvá pouhých 15 sekund. Samotný stav pohotovosti je přitom energeticky méně náročný, než u tradičních fixačních jednotek.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit