Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Vydařená oslava 20. výročí založení Technodatu

Pondělí, 01 Říjen 2012 08:21

Tags: 20 let | Blue Effect | Jubileum | Réva | Technodat | Zlín

Technodat v Kongresovém centru Zlín P9204752-1239Skupina firem Technodat uspořádala 20. září 2012 v Kongresovém centru ve Zlíně při příležitosti oslav dvacátého výročí od svého založení společenské setkání svých zákazníků, partnerů a zaměstnanců. Hodně přes tři sta účastníků v době prohibice důstojně oslavilo toto kulaté jubileum společnosti. Úvodní slovo patřilo Dr. Aleši Kobylíkovi, řediteli holdingu Technodat, který přivítal zúčastněné a všem poděkoval za účast na setkání a hlavně za plodnou spolupráci v průběhu dvacetiletého vývoje a růstu společnosti Technodat. Poté následovala poutavé video, které na pozadí světových událostí popisovala evoluci a úspěchy společnosti od roku 1992 až do dnešních dnů.

V rámci tohoto dokumentu promluvili i další ředitelé, ředitelé všech dceřiných firem holdingové společnosti. Poté následoval další video-dokument, tentokrát o druhé etapě vývoje létajícího kola f-bike, o etapě popisující výrobu a montáž kola. Kolo ostatně bylo i ústřední dekorací scény, na které po těchto video-vstupech pro poslech, ale některým i k tanci, hrála legendární rocková skupina Blue Effect, vedená Radimem Hladíkem.
Blue Effect na oslavach 20. výročí Technodatu - P9204754-1239
Hudebníci si pochvalovali akustiku sálu Kongresového centra, které je ve Zlíně přijímáno s nadšením i s rozpaky, jak jsem se dozvěděl i od účastníků tohoto večera. Podobně bylo některými lidmi na slavnostním večeru přijato létající kolo. „V první chvíli jsme si mysleli, že jde o legraci,“ řekla mi jedna z účastnic u bohatého rautu, který následoval po skvělém koncertu Blue Effectu. Kolem kola na pódiu bylo stále nabito a Jan Cinert, vedoucí projektu f-bike z Technodatu, nestačil odpovídat na zvídavé dotazy.
Strop sálu a zájemci o kolo - P9204806-1239
Argumenty pro i proti kolu se později postupně rozpustily v ochutnávaném vínu a pro dobrou pohodu, zpěv i tanec začala ve vestibulu hrát zlínská cimbálová kapela s názvem Réva, která zahrála nejen klasické moravské písně, jaké by se u cimbálu daly očekávat, ale také skladby beatové nebo latinsko-americké. A tak jsem si se skupinou zazpíval nejen Okolo Hradišťa, ale také písničky Beatles, Stinga, Pink Floyd a dalších.
Cimbálovka Réva - P9204838-1239
Původně měl program končit o půlnoci, ale nakonec se Technodat s pracovníky Kongresového centra i s Révou domluvili na hodinovém přídavku, což bylo oceněno zaslouženým potleskem.
Po jedné v noci jsem se tak ochraptělý vracel po téměř autoprázdné dálnici přes Kroměříž do Brna a v hlavě mi ještě stále zněla moravská angličtina Radka Haly, hlavního zpěváka a basisty skupiny Réva.
Přihlášené účastníky oslav (a nejenom je) ovšem na druhý den čekal ještě odborný seminář na téma Návrh létajícího kola na platformě V6 PLM Express společnosti Dassault Systèmes. Podle zpráv ze zákulisí firmy Technodat se i tato akce vydařila, a proto už nyní se můžeme těšit na nejbližší další jubileum.
(Oficiální zprávu Technodatu k obrazu svému přizpůsobil Karel Heinige)

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit