SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

České Tyco využívá řešení ENOVIA V6

Autor článku: Dytron   

Tags: Dassault | Enovia | Uživatelé

Tyco-Safety-Products-Rajecko-1105Společnost DYTRON, Value Added Reseller PLM řešení Dassault Systèmes, oznámila dokončení zakázky na softwarové řešení ENOVIA V6 pro výrobní závod Tyco Safety Products  v Ráječku. Zvolené softwarové řešení ENOVIA V6 zajišťuje dodavateli protipožárních a bezpečnostních systémů řízení životního cyklu produktů, řízení změn a integraci s ERP systémem. Implementované řešení mimo jiné zahrnuje nahrávání výrobkových struktur spolu s CAD dokumentací pocházející z vývojových center společnosti Tyco International, identifikaci a roztřídění komponentů a vytvoření virtuálního výrobního kusovníku produktů.
V prostředí PLM systému probíhá veškeré řízení změnových procesů a zavádění výrobních odchylek. Systém umožňuje identifikaci schválených dodavatelů komponentů. Zpracovaná data jsou pomocí vytvořené integrace nahrávána do výrobního informačního systému SAP.
Při výběru systému hrál velkou roli závazek dodavatele implementovat upravené řešení do jednoho měsíce od podpisu smlouvy. Součástí řešení bylo také plné zpřístupnění údajů z databáze předcházejícího systému. „Implementátor tento příslib dodržel a  systém zprovoznil v rekordním čase od podpisu smlouvy,“ uvedl Antonín Kala, generální ředitel výrobního závodu Tyco Safety Products v Ráječku. „Řešení Dassault Systèmes jsme zvolili především pro jeho velkou přidanou hodnotu a rychlou návratnost prostředků. Očekáváme také zvýšení efektivity zpracování a výroby našich produktů. Zakoupení nejnovější verze ENOVIA V6 nám dává jistotu dlouhé životnosti tohoto řešení a současně bezproblémové integrace se stávajícími systémy,“ doplnil Kala.
„Zakázka pro společnost Tyco v České republice je pro nás další významnou a úspěšnou implementací PLM řešení na platformě V6 v České a Slovenské republice.“ dodává za Dassault Systèmes PLM manažer Jan Petrovič.
„Pro náš implementační tým bylo velkou výzvou nasazení nové technologie ENOVIA V6 ve velmi krátkém čase.“, popisuje Josef Svoboda, projektový manažer PLM systémů společnosti DYTRON. „Řadu implementačních úloh jsme zpracovávali paralelně v úzké součinnosti s našimi partnery a s klíčovými uživateli společnosti Tyco. Nasazené PLM řešení plně odpovídá požadavkům zákazníka. “

Mohlo by vás zajímat: