Google překladač: English Deutsch

Zcela nové uživatelské profily na webu GrabCAD

Autor článku: GrabCAD   

Tags: CAD modely | GrabCAD | Knihovny | Uživatelé

GrabCAD -1132GrabCAD je tržiště služeb, které propojuje výrobu a vývoj produktů firem s CAD inženýry z celého světa. Ústředí sídlí v Bostonu, Massachusetts, USA, vývojové týmy jsou v Estonsku a Brazílii. Od 3. srpna má  uživatel GrabCADu k dispozici sadu nových funkcí. Zcela nové uživatelské profily a spolu s nimi nové způsoby, jak organizovat své modely, vizualizace i videa. Dále najdete výčet nových funkcí a toho, co je nyní možné.
Dříve zde se sem daly uploadovat pouze modely a vizualizace. V sekci nahrávání dat byla přidána nová možnost přidat video k uploadovanému modelu, která automaticky vloží video do stránky modelu, stejně jako rendering. Je to další způsob, jak se dají sdílet instruktážní (how-to) videa, animace nebo konstrukční návody s přáteli v GrabCAD komunitě.

Nové profily uživatelů GrabCAD
GrabCAD-1
Ponechali jsme vzhled předchozího profilu, ale přidali lepší způsob zobrazení a přístup k obsahu, který vytváříte. Zde je přehled hlavních funkcí, které uvidíte na nových profilech.

Nové funkce:
•    Záložky Model, Rendering, Video ve vašem profilovém rozhraní
•    Nová možnost vložení videa u vašeho profilu a modelů
•    Renderování modelů, které jste udělali pro ostatní uživatele
•    Aktualizovaná okna statistik zobrazující modely, které sdílíte

Záložky Model, Rendering a Video
Záložky Model, Rendering a Video jen oddělují obsah. Stále máte k dispozici záložku, kde si zobrazíte vše, co jste vytvořili, s malou ikonou, která ukazuje, zda obsahem je model nebo rendering.
GrabCAD-2
Nové GrabCAD profily mají nyní konkrétní oblasti pro vaše modely, renderingy a videa.

Nová volba pro vložení videa
Obrazovka uploadování modelu je tam, kde máte možnost přidat video modelu. Stačí zadat URL adresu videa a GrabCAD automaticky uloží video spolu s modelem a veškerými renderingy, které máte.
GrabCAD-3
Uložení videa pro model se provede jednoduchým vložením URL adresy videa.

Renderování modelů
Vyžíváte-li se v renderování modelů a vytváření renderingů modelů i pro jiné uživatele, uvidíte je zde. Tady se ukazuje, jaké modely jste renderoval i s odkazem na uživatele, který vytvořil model.
GrabCAD-4
Nová záložka Rendering ukazuje renderingy, které jste udělali u svých i jiných modelů z knihovny.

Aktualizované okno statistiky
Okno statistiky je nyní rozvrženo o něco lépe a s přidanou statistikou vámi sdílených modelů. Automaticky se aktualizují, když okomentujete model a sdílíte odkaz na jiný model.
GrabCAD-5
Nová statistika sdílených modelů ukazuje, jak moc sdílíte s ostatními uživateli GrabCADu.

Když navštívíte hlavní stránku Knihovny, je tu jedna další nová funkce „Top kategorie“. Ta ukazuje, co je v současné době v komunitě prudce aktuální. Takže, když nahrajete model, rendering nebo video, nezapomeňte pro tuto akci vybrat kategorii.
GrabCAD-6
Tyto aktualizace jsou pro jejich tvůrce velkou vzpruhou. Snaží se do GrabCAD komunity dodat ještě více funkcí a ještě více možností. Pokud je vůbec něco, co se vám líbí nebo nelíbí, určitě jim dejte vědět, co si myslíte!

Mohlo by vás zajímat: