Google překladač: English Deutsch

Setkání uživatelů 2013 firem Gepro a Atlas

Autor článku: Gepro   

Tags: Atlas | Gepro | Hotel Olšanka | Pointer | Setkání uživatelů

GeproAtlas Setkani uzivatelu-1337Každoroční, letos už devatenácté, setkání uživatelů produktů a služeb společností Gepro & Atlas, spolupracujících v rámci firmy Pointer, se bude konat 15. a 16. října 2013 v hotelu Olšanka v Praze. K hlavním tématům setkání se řadí představení novinek v softwarových technologiích a službách, možné způsoby praktického provozování GIS systémů ve veřejném i soukromém sektoru, geoportálové služby, možnosti v oblasti pozemkových úprav, územního plánování, řešení pro katastr nemovitostí, geodézii a projektování, prostorové modelování a vizualizace, důlní a těžební činnost, vizualizace, liniové stavby, stavební geodézii, a další.

Cílem setkání je nabídnout co nejvíce užitečných informací. Program je proto rozdělen do několika paralelních sekcí. Z nabídek přednášek, workshopů a školení si sami zvolíte nejzajímavější témata. Během společenského večera budete mít prostor k neformálním rozhovorům s účastníky setkání.
Registrační poplatek účasti na konferenci činí 1700 Kč bez DPH (pro registrace do 20. září 2013) nebo 2000 Kč bez DPH (při registraci doručené 21. září 2013 a později) zahrnuje vstup na setkání, stravné, občerstvení, společenský večer, tiskové materiály apod. Nezahrnuje ubytování. Uživatelé, kteří mají v době konání setkání platnou smlouvu o technické podpoře k produktům pořádajících společností, mají nárok na slevu ve výši 200 Kč vč. DPH, není-li ve smlouvě uvedeno jinak. Ubytování si můžete zajistit přímo v hotelu Olšanka za cenu od 600 Kč za osobu a noc.
Další informace a odkazy na registraci naleznete zde.


Mohlo by vás zajímat: