Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Rozšířená podpora 3Dconnexion 3D myší v Rhinu 5

Autor článku: 3Dconnexion   

Tags: 3D myš | 3Dconnexion | Rhino 5

Rhino 5 3D mouse-1311Uživatelé Rhina se mohou radovat, nejnovější verze softwaru Rhino 5 je bez jakéhokoliv nastavování a modifikací kompatibilní se všemi současnými modely 3D myší 3Dconnexion. Začlenění 3D myší do procesů od ilustrací a animací až po navrhování a produktový design pomáhá uživatelům Rhina vytvářet přirozenější spojení s 3D obsahem. 3D myš poskytuje uživatelům Rhina 5 neporovnatelnou úroveň součinnosti s návrhem, což z ní dělá obohacující a čas spořící nástroj. S nejnovější verzí Rhina zaznamenají uživatelé 3Dconnexion 3D myší zlepšení v následujících funkčních oblastech:

  • Inteligentní 3D navigace – Pokud pracujete s většími modely nebo se zaměřením na složité detaily, 3D myš automaticky sleduje bod zájmu a neustále určuje optimální střed otáčení. Uživatelé také mohou snadno zvolit otáčení kolem vybrané položky.
  • Vylepšená navigace kamery – Kloboučkový ovladač 3Dconnexion umožňuje uživatelům manipulovat s modely pohodlně v jakémkoliv ze tří režimů navigace: Kamera, Cílová kamera nebo Vrtulník.
  • Programovatelná tlačítka – Při použití nového mapovacího editoru tlačítek 3D myši v Rhinu 5 je rychlé a snadné přiřadit běžně používané příkazy k funkčním tlačítkům 3D myši, což šetří čas a redukuje používání klávesnice a standardní myši.

Podívejte se na krátké video, ve kterém se dozvíte více o tom, jak pomocí 3D myši vylepšíte Rhino 5.

Rhino 5 je kompatibilní s celou produktovou řadou 3D myší 3Dconnexion, včetně myší SpacePilot Pro, SpaceMouse Pro, SpaceNavigator a SpaceNavigator pro notebooky.


Mohlo by vás zajímat: