Google překladač: English Deutsch

Solidworks na veletrhu MSV 2013

Autor článku: DS SolidWorks   

Tags: 3E Praha Engineering | MSV | Newsletter | Schier Technik | SolidVision | Solidworsk

Solidworks Express-1339V zářijovém vydání Solidworks Express Newsletteru najdete pozvánku na Mezinárodní strojírenský veletrh, který se koná v Brně ve dnech 7. až 11. října. Novou verzi softwaru Solidworks 2014 zde budou předvádět obchodní partneři, které najdete na těchto stáncích: SolidVision a Schier Technik Slovakia – pavilon P, stánky č. 5 a 6, 3E Praha Engineering – pavilon P, stánek č. 7. Jak jsme již psali, jde o verzi, ve které najdou uživatelé mnoho nových funkcí, které například významně urychlují celý proces návrhu, zvyšují výkon a umožňují pracovat efektivněji.

Newsletter také upozorňuje na 22minutový webinář s představením pěti strategií jak dostat výrobky na trh rychleji, s nižší chybovostí a v rámci stanoveného rozpočtu, který proběhne již 24. září v 17:00 našeho času – zaregistrovat se můžete zde.
O měsíc později, 24. října 2013, se můžete těšit na webinář na téma Pracujte efektivněji v Solidworksu, kde budou představena vylepšení ve verzích SolidWorks 2013 a 2014, týkající se výkonnosti softwaru a navíc bude ukázáno několik tipů, jak pracovat efektivněji, především s velkými sestavami a výkresy. Tento elektronický seminář bude trvat cca 45 minut a začne ve 14:00. Registraci najdete na tomto odkazu.


Mohlo by vás zajímat: