Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Dassault Systèmes jmenuje Jána Gajdoše ředitelem v Česku

Čtvrtek, 16 Srpen 2012 10:07

Tags: Dassault | Gajdoš | Jan | Ředitel | Systèmes

gajdos04-1233Společnost Dassault Systèmes jmenovala novým ředitelem pro Českou republiku Jána Gajdoše. Manažer s bohatými obchodními i technickými zkušenostmi zodpovídá za přímý prodej a péči o významné zákazníky firmy. Na nově vzniklé pozici má na starosti i aktivity evropské softwarové dvojky v dalších zemích střední Evropy – v Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Ján Gajdoš vystudoval technickou kybernetiku na Slovenské vysoké škole technické v Bratislavě a postgraduální studium teoretické informatiky na Univerzitě Komenského. Po studiích pracoval jako programátor a po odborné stáži v USA vedl tým složitých průmyslových PLM projektů ve společnosti CSA EBO v Trnavě.

Mnoho manažerských zkušeností v oblasti řízení životního cyklu výrobků (PLM) získal ve společnosti IBM na Slovensku a v Dubaji s působností pro střední a východní Evropu a Blízký východ. Přechodně působil také ve firmách Slovak Telekom a Oracle. Do společnosti Dassault Systèmes nastoupil Gajdoš v červnu 2012.

„Hlavní výzvou pro Dassault Systèmes na českém trhu je navázat na naše předcházející úspěchy v oblasti 3D CAD systémů. V souladu s novou firemní strategií, kterou v Česku představíme 23. října na pražském 3D Experience Foru, jsme přesvědčeni, že naše aplikace mají co nabídnout nejen automobilovému, leteckému a a strojírenského průmyslu, ale také dalším oblastem jako je finanční sektor, telekomunikace, státní správa nebo výzkum a vývoj,“ uvedl Ján Gajdoš.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit