Control
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

EIZO
Tiskárna Brno (CCB)

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Mio MiVue – nové kamery do auta pro HD záznam jízdy

Autor článku: Mio   

Tags: Mio

Mio_MiVue_1246Mio představuje zcela novou řadu produktů – Mio MiVue 338 a 358 – kamery pro HD záznam jízdy, díky kterým se řidiči budou při řízení cítit bezpečněji, stejně tak i při opuštění auta na parkovišti. Nahrávací režim se totiž aktivuje, pokud jeden ze senzorů zjistí změnu pohybu a jejich kvalitní optická soustava zajistí jasný obraz i za zhoršených světelných podmínek. Kamery Mio MiVue 338/358 jsou vybaveny 2" a 2,4" displejem a širokoúhlým objektivem s rozsahem 120°, který zaznamená situaci před vozidlem bez mrtvého úhlu. Pořizovaná videa jsou ukládána ve vysokém HD rozlišení 720p, respektive u modelu 358 ve Full HD rozlišení 1080p, a jsou komprimovány pomocí kodeku H.264, který poskytuje vysoké detaily obrazu při malé velikosti. Díky tomu lze na vloženou microSD kartu uložit více hodin záznamu.
Dytron

Nové kamery Mio MiVue mají ostrý a živý obraz i díky objektivu tvořenému soustavou šesti skleněných čoček. Díky zvýšené citlivosti snímače poskytují kamery také čistý obraz i za horších světelných podmínek.

Výhodou kamery MiVue 358 je přítomnost snímače přetížení (senzor G), který zaznamenává změny ve 3 osách. Při záznamu jízdy jsou data zaznamenána ve formě grafu a v případě nehody je díky tomu možné zjistit, odkud náraz přišel a jak k němu došlo.

Díky tomuto senzoru lze aktivovat i režim Nahrávání událostí, který pak není závislý na tom, zda si jej řidič zapomene zapnout, ale aktivuje se automaticky při zaznamenání změny pohybu a následně kamera uloží záznam dané události. Obdobného principu se využívá pro režim Parkování, kdy díky snímači pohybu se při jakékoliv změně kamera MiVue automaticky zapne a začne nahrávat, i když řidič není ve vozidle.

Kamera MiVue 358 je vybavana i režimem Fotografování a umožňuje pořídit fotodokumentaci nehody.

Součástí balení je software MiVue Manager, který umožňuje procházet a přehrávat nahraná videa různou rychlostí, nebo po nehodě analyzovat data ze snímače přetížení, který ukazuje směr jízdy a změnu rychlosti. Také nabízí možnost spojovat nahraná videa a sdílet je na sociálních sítích jako je YouTube nebo Facebook.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit