Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Pozvánka na stánek Nexnetu na MSV v Brně

Čtvrtek, 30 Srpen 2012 12:45

Tags: Alphacam | EDGECAM | MSV 2012 | Nexnet | Pozvánka | Radan | SpaceClaim

Nexnet pozvánka na MSV 2012 - 1235Srdečně vás zveme na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně ve dnech 10.-14. 9. 2012, kde vám na našem stánku 031 pavilonu P ve spolupráci s Tecnotrade Obráběcí Stroje a SANDVIK Coromant předvedeme letošní novinku v CAD/CAM software Edgecam, revoluční vysokorychlostní hrubovací strategii Waveform, díky níž lze zkrátit délku hrubovacího cyklu až o 80 %! Denně budou připraveny také zajímavé semináře o programování a konstrukci pomocí CAD/CAM softwaru a novinky z vývoje našich produktů.

Edgecam
Jednou z chystaných novinek v Edgecam je integrace s Tool library services (TLS) od společnosti Sandvik Coromant. Prostřednictvím této knihovny je aplikována nová norma ISO 13399 přinášející jednotnou formu zápisu a přenosu informací o řezných nástrojích. Jde o aplikaci s výhodou dostupnosti vždy nejnovějších nástrojových dat pomocí snadné aktualizace a vyšší kvality dat díky jejich méně častému ručnímu zadávání.
Již uvedenou novinkou je špičkový CAM systém pro drátové řezání integrovaný v prostředí systému Edgecam (momentálně nejlepší drátovka na trhu) – jeden systém, jedno uživatelské prostředí! Včetně simulace vodítek, drátu, polotovaru, odběru materiálu a upínačů.

Radan
Novinkou v Radanu jsou dvě nové aplikace RadM-ax a RadTube. RadM-ax je CAM systém založený na technologii PEPS, je určený pro 5osé tváření plechu a je vyvinutý speciálně pro všeobecné strojírenství, automobilový a letecký průmysl. RadTube je laserový systém pro rotační a víceosé řezací stroje vyvinutý speciálně do odvětví řezání trubek.
Do Radanu přibyl také nový přídavný modul Radquote. Díky tomuto modulu lze efektivně spravovat nabídky, zakázky a tím šetřit především čas a peníze. Stačí si zvolit vybrané dílce z Radanu, uvést požadované operace a výrobní čas i cena se automaticky vypočítá během několika sekund.

Alphacam
V Alphacamu byla přidána revoluční technologie Waveform, Aspire pro Alphacam, pokročilé rozpoznávání tvarů, vylepšení kontroly přejezdů a simulace aj. Do nové verze se připravuje vylepšení a zjednodušení uživatelského rozhraní, nová generace nestingu, pokročilá simulace pro agregáty, multivrtací hlavy a mnoho jiného.

SpaceClaim
Velkou novinkou ve SpaceClaim, 3D CAD software pro přímé modelování, je uvedení očekávané české lokalizace během září.

Na vaši návštěvu se těší tým akciové společnosti Nexnet.

Více informací na www.nexnet.cz a www.nexnet.sk.

Mohlo by vás zajímat: