SolidWorks 2021
Helios
Helios
Google překladač: English Deutsch
ZWsoft
GFI Unlimited

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Kubotek spouští nové webové stránky Kubotek3D.com

Pondělí, 29 Červenec 2013 12:43

Tags: CAD Viewer | Direct CAD | KeyCreator | KeyMarkUp | Kubotek | Kubotek Spectrum | Kubotek3D.com | Web

Kubotek3D-1331Společnost Kubotek spustila zcela nové webové stránky Kubotek3D.com, které nahrazují původní web Kubotekusa.com. Tato změna odráží přechod společnosti k efektivnější webové prezentaci. Nové stránky jsou přehlednější a obsahují více videí, návštěvníci mohou také očekávat nový a častěji aktualizovaný obsah. Web je v současné době publikován v angličtině, ale v plánu je a právě probíhá převod obsahu do více jazyků. Jakmile bude překlad kompletní, bude Kubotek3D.com sloužit jako celosvětový web pro softwarové produkty korporace Kubotek.

Scott Sweeney, viceprezident pro marketing, říká: „Když jsme se rozhodli aktualizovat naše webové stránky, měli jsme na zřeteli dva záměry: jednoduchost a přímočarost. Chceme, aby se naši návštěvníci ve webovém obsahu jednoduše orientovali a rychle nacházeli informace, které chtějí. Tato lehkost a jednoduchost odráží sílu našeho Přímého modelování (Direct Modeling). Jo, a na domovské stránce je skrytá funkce – dali jsme ji tam pro zábavu – stejně jako si myslíme, že používání CAD softwaru by mělo být zábavou, ne námahou. Zajímalo by mě, kolik lidí ji nalezne.“

K softwarovým produktům Kuboteku patří Direct CAD, KeyCreator CAD, CAD Viewer, KeyMarkUp a Kubotek Spectrum, CAD Comparison a CAD Data Validation a také ECO Manager a Validation Tool.
Kromě internetových stránek společnosti má Kubotek také aktivní účty na sociálních médiích – Twitteru, FacebookuLinked-Inu.


Mohlo by vás zajímat: