25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nové základní modely velkoformátových tiskáren HP

Středa, 03 Říjen 2012 08:08

Tags: HP Designjet | Tiskárny

HP_Designjet_T520_1240Společnost HP představila první cloudově orientovaná tisková řešení určená pro studenty a profesionály z oblastí architektury, stavební projekce a stavitelství, která zpřístupňují velkoformátový tisk více uživatelům. Díky přístupu k velkoformátovému prostředí cloudu prakticky odkudkoli přinášejí nové produkty HP Designjet T120 a T520 ePrinter jednoduchá a cenově dostupná tisková řešení pro profesionály pracující v terénu a na cestách. Kompaktní, 24palcová tiskárna řady HP Designjet T120 ePrinter je ideální pro studenty a externí spolupracovníky, zatímco 24- a 36palcové tiskárny řady HP Designjet T520 ePrinter jsou určeny malým architektonickým, projekčním a stavitelským týmům, které potřebují rychlý, profesionální tisk.
 

Společnost také oznámila druhou generaci bezplatné webové služby pro profesionály z oblastí architektury, projekce a stavitelství – HP Designjet ePrint & Share. Umožňuje snadný přístup a velkoformátový tisk z tabletů a chytrých mobilů s iOS nebo Androidem, notebooků nebo přímo z dotykové obrazovky tiskárny.
Nejmenší tiskárna ve své třídě s půdorysem o délce pouhých 987 mm – HP Designjet T120 ePrinter – nabízí výhody dvou tiskáren v jedné díky zásobníku na formáty B+/A3 a pohodlnému zakládání role s předním plněním. Intuitivní, plně barevný dotykový displej tiskárny zjednodušuje tisk a orientaci všem, kdo ještě nemají zkušenosti s tiskem na velké formáty. Inkousty HP zajišťují vysoce kvalitní výstup s bohatými barvami a ostrými liniemi dosahujícími minimální tloušťky čáry 0,04 mm.

HP Designjet T520 ePrinter, který je k dispozici v 24- či 36palcovém provedení, navyšuje oproti předchozímu modelu výpočetní výkon a nabízí dvojnásobnou rychlost tisku a rozlišení. S 1 GB RAM a technologií HP-GL/2 tiskne HP Designjet T520 ePrinter rychlostí jednu stranu D/A1 za 35 sekund. Originální inkousty HP a tiskové hlavy s dlouhou životností dosahují minimální tloušťky čáry 0,02 mm a ostrých detailů s rozlišením až 2 400 bodů na palec (dpi) pro rychlé, profesionální výsledky tisku.

HP Designjet T120 a T520 ePrinters jsou jediné velkoformátové tiskárny na trhu s vestavěným Wi-Fi připojením, takže uživatelé mohou nainstalovat tiskárnu přesně tam, kde je to nejvýhodnější. Realistické tiskové náhledy z nového ovladače HP Designjet zajišťují přesný tisk na první pokus, což vede k úsporám času a nákladů při tisku z počítače.

Řada tiskáren HP Designjet ePrinter umožňuje mobilní přístup a velkoformátový tisk prostřednictvím služby HP Designjet ePrint & Share. Nejnovější verze HP Designjet ePrint & Share nabízí přes webový prohlížeč stolního počítače, mobilní aplikace nebo dotykové obrazovky k webu připojených tiskáren HP Designjet:

  • Možnost poslat projekty k tisku na HP Designjet ePrinter e-mailem. Uživatelé jednoduše připojí PDF nebo jiný tiskový soubor k e-mailu a zašlou jej na vyhrazenou adresu tiskárny.
  • Automatickou, bezpečnou on-line historii tisku prostřednictvím nového ovladače HP Designjet. S on-line historií tisku mají uživatelé přístup ke svým nejnovějším výkresům a možnost zvětšení či dotisku přesné kopie prostřednictvím několika kliknutí.
  • Pohodlné sdílení souborů s pomocí automaticky generovaného hypertextového odkazu pro okamžitý přístup k libovolnému souboru v rámci historie tisku.
  • Přístup ke všem FTP serverům z jediného místa. Uživatelé mohou přistupovat k více FTP serverům z jediného rozhraní s jediným přihlášením, takže je snadné prohlížet a tisknout soubory kdykoli a odkudkoli je zrovna potřeba.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit