Altair - konference
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

EIZO
Infor 2

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Multifunkční velkoformátové řešení je víc než jen špičkový tisk

Tags: Canon | Tiskárny | Velkoformáty

lucky-01Práce s velkoformátovým obrazem již dávno není jen nějakým technickým výstřelkem, ale nedílnou součástí každodenního pracovního života řady firem. Navíc se možnosti strojů dále rozšiřují a uživatelům otevírají zcela nové příležitosti pro podnikání.
Canon posunuje hranice ještě dále a představuje zcela nové multifunkční řešení imagePROGRAF MFP pro iPF710, iPF750, iPF755, iPF815 a iPF825. Pět strojů nabízí rozdílné konfigurace, takže si zákazníci mohou zvolit optimální řešení pro danou organizaci. Systémy imagePROGRAF MFP kombinují vysokou kvalitu a přesnost tisku s technologiemi pro kopírování, skenování do souboru nebo do e-mailu, takže představují všestranné a skutečně multifunkční velkoformátové řešení.

Systémy imagePROGRAF MFP (iPF MFP) poskytují rychlé, přesné, efektivní a cenově dostupné kopírování, archivaci a distribuci technických dokumentů, jako jsou mapy, výkresy, vizualizace a plány. Vysoká rychlost tisku a mimořádná kvalita z nich dělají ideální stroje pro využití v architektuře a stavebnictví (AEC), pro strojírenské CAD aplikace (MCAD), pro počítačové návrhy elektronických zařízení (EDA), Geografické informační systémy (GIS), tisk materiálů určených pro místa prodeje a mnoho dalších oblastí.

Efektivní skenování a práce se soubory

Systémy Canon iPF MFP jsou dodávány s barevným skenerem šíře 40"– 1016 mm, který je vhodný pro A0, D nebo E formáty. Protože termíny jsou často neúprosné a na každé vteřině záleží, poskytují systémy imagePROGRAF MFP rychlé černobílé skenování 10 palců za vteřinu a barevné 1,67 palce za vteřinu. Technologie snímání obrazu CIS umožňuje skenovat v nativním rozlišení 600 dpi, což zaručuje, že skenovaný obraz bude obsahovat veškeré informace z originálu. Systém usnadňuje práci s obrazem a skenuje do standardních formátů – PDF, JPEG a TIFF.

Chytrý software

Software SmartWorks MFP je srdcem celého systému a významně vylepšuje workflow velkoformátových dokumentů. Umožňuje rychle a snadno kopírovat dokumenty, skenovat je a ukládat do souboru nebo je odesílat e-mailem. Skenování s automatickým vzestupným číslováním šetří uživatelům čas. Chytré skenování a sdílení dokumentů přispívá k plnění zakázek v termínu.

lucky-02

Vysoká kvalita tiskového výstupu

imagePROGRAF MFP přináší bezkonkurenční kvalitu tisku, což je nezbytné pro tisk technických dokumentů. Přesné 4 pl kapky inkoustu umožňují působivý tisk v rozlišení 2400 x 1200 dpi. Výsledkem je dokument s přesným písmem a ostrými čárami, který má dlouhou životnost.

Snadné použití

imagePROGRAF MFP zjednodušuje celý proces práce s velkoformátovým obrazem od skenování až po finální výstup. Systém používá velký 17" dotykový displej, který usnadňuje používání všech funkcí a intuitivně uživatelům pomáhá jednoduchými pokyny a radami. Pouhým dotykem tak lze skenovat, kopírovat a tisknout technické dokumenty. Práce s velkoformátovým obrazem nikdy nebyla jednodušší. Systém iPF MFP je kompaktní a zabírá minimum místa v kanceláři. Papír se pro větší uživatelský komfort do většiny tiskáren zakládá z přední strany.

imagePROGRAF iPF815 a iPF825

Největšími a nejvýkonnějšími systémy imagePROGRAF MFP jsou dvě pětibarevné 44" velkoformátové tiskárny imagePROGRAF iPF815 a iPF825. Vylepšená podpora HP-GL/2 umožňuje ještě efektivněji zpracovat tiskové úlohy vytvořené nejpopulárnějšími CAD aplikacemi.

Obě tiskárny přináší nástroj pro přesnou kontrolu provozních nákladů, takže uživatelé mohou snadno získat potřebné informace o tiskových úlohách a kontrolovat náklady. Připraven je i rychlý ekonomický režim, který je vhodný pro tisk náhledů. Tiskárny disponují také unikátní technologií Canon Hot Swap, která umožňuje výměnu inkoustových kazet za provozu, bez přerušení tisku, což zkracuje čas tisku a přispívá k redukci nákladů.

Při práci s velkým množstvím dokumentů uživatelé ocení pevný disk o velikosti 160 GB. Důvěrnost dokumentů je pro organizace stále citlivější téma, proto je součástí tiskárny i aplikace pro bezpečné mazání dat. iPF815 a iPF825 mají také 32 GB paměti pro efektivní zpracování více tiskových úloh.


Mohlo by vás zajímat: